Agnese: Paldies par jauko un teicamo servisu! Sagādājām topošajai māmiņai lielisku pārsteigumu baby shower laikā! Lieliska dāvana topošajiem vecākiem. Kastē patiešām viss kas sākumam nepieciešams un viss tik skaisti! Paldies!

POPULĀRĀKIE KOMPLEKTI

#1  LIELAIS KOMPLEKTS

Pamatoti, jo tajā ir visas pamat lietas, kas nepieciešamas mazulim pirmajā dzīves pusgadā. Komplektā drēbītes ikdienas aktivitātēm, miedziņam un pastaigām ārā (silts un mīksts kokvilnas kombinezons un Ziemas kombinezons, Merino vilnas zeķītes). Kā arī aprūpes un higiēnas preces māmiņai un zīdainim. 

 
JEKATERINA: Šodien saņēmu MammyBox komplektu. Tas ir burvīgs! Tik jāsagaida Oga, kas to vilks :) Paldies, ka esat un par to ko darat!

#2  MINI KOMPLEKTS 0-3 MĒNEŠI

Komplektiņš ar drēbītēm zīdainim no dzimšanas. Drēbītes pirmajos divos izmēros 56. un 62. Visi bodiji ir ērti uzvelkami, jo tie ir kimono tipa. Bikses ar platu jostu, kas ir īpaši svarīgi, lai nespiestu puncīti un netraucētu dzīt jaundzimušā nabiņai. 


APSKATĪT

#3  APRŪPES UN HIGIĒNAS KOMPLEKTS

Esam padarījuši šo komplektu vēl labāku ievietojot pārbaudītas, augstas kvalitātes preces, ko mammas ir atzinušas. Vācijā ražotie NUK produkti jau ir pierādījuši sevi ar augstu kvalitāti un pārdomātu dizainu. Dvielis un cimdiņš mazgāšanai ir ar Oeko-tex standarta sertifikātu. Vannas priekiem esam atraduši drošu vannas termometru. Drošs, jo tā mērāmais šķidrums sastāv no rapšu eļļas. Bambusa autiņš, neatņemama sastāvdaļa ikdienā ar mazuli.  Manikīra komplekts, lai mamma atrod sev ērtāko veidu kā nogriezt mazuļa nadziņus. Kā arī Bella Happy produkti zīdaiņiem, paši labākie mitrumu uzsūcošie paladziņi! Visi aprūpes komplekta produkti iekļauti arī Lielajā komplektā. 

APSKATĪT


* ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

SALIEC SAVU KOMPLEKTU PATS!

UZRAKSTI MUMS SAVAS VĒLMES UN MĒS AR TEVI SAZINĀSIMIES, LAI SAKOMPLEKTĒTU PAŠU LABĀKO TIEŠI TEV!

m.me/mammybox.eu (messenger)
Whatsapp +37122342278
Izmanto čata ikonu labajā apakšējā stūrī.


BAIBA: Esmu vairāk nekā apmierināta! Jūs darāt lielisku darbu, un var redzēt, ka no sirds! Paldies!APSKATI ---->

0
 PIEGĀDE              APMAKSA            ATGRIEŠANA              KONTAKTI 
©All rights reserved l Mammybox SIA. l 

 .